فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

 

 ثبت نام آزمون نظام مهندسی 95 - 96

 

 

ثبت‌ نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان آغاز شد

 

آمار قبولی کنکور 94 در رشته هوشبری

رشته هوشبری یکی از رشته های پرطرفدار دانشگاهی میباشد.ما در اینجا چند نمونه از رتبه های قبولی این رشته در شهرها و دانشگاههای مختلف بر اساس کارنامه های سال گذشته قرار داده ایم.اما باید توجه داشته باشید که برای انتخاب رشته نمیتوان فقط به قبولی های سال گذشته اکتفا کرد.

  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نور 95 - 96

 

منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده و توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

زمان و تاریخ برگزاری کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 95-96 هر ساله دوبار برای ورودی مهر و بهمن انجام میگیرد با توجه به مشخص نبودن تاریخ دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 95 با مشاوران مجرب ما به شماره 9099071611 از تلفن ثابت از 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ایلام sampad.medu.ir 

 ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

 

قطعا تمام خانواده های عزیز تمایل دارند فرزندانشون آینده ای روشن و موفق داشته باشند.والدین دنبال راهی میگردند برای هدایت بهتر دانش آموزان.برای انتخاب بهترین راه ابتدا باید اطلاعات دقیقی درباره همه چیز داشته باشید.از همه مهمتر باید فرزند خود را بشناسید

مدارس تیزهوشان برای کسانی است که ضریب هوشی بالایی دارن...البته با تلاشش فراوان هم میتوان تیزهوشان قبول شد.فقط به این نکته توجه داشته باشید که در مدارس تیزهوشان همانطور که از اسمش مشخص است جمعی از دانش آموزان تیزهوش است که به شدت رقابت میکنند.

برای قبولی در این مدارس باید اطلاعاتتون فراتر از حد مدرسه باشد.میتوانید از کتاب ها و سی دی های کمک آموزشی استفاده کنید.

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان اراک sampad.medu.ir               

images.png

قطعا تمام خانواده های عزیز تمایل دارند فرزندانشون آینده ای روشن و موفق داشته باشند.والدین دنبال راهی میگردند برای هدایت بهتر دانش آموزان.برای انتخاب بهترین راه ابتدا باید اطلاعات دقیقی درباره همه چیز داشته باشید.از همه مهمتر باید فرزند خود را بشناسید

 

شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی 96 چیست؟؟

 


ثبت نام جهش تحصیلی یکی از دغدغه های بزرگ خانواده های عزیزی است که فرزندان باهوشی دارند. این دسته از خانواده ها پیگیر زمان ثبت نام درخواست جهش تحصیلی 96 - 97 هستند. ما میخواهیم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با جهش تحصیلی در اختیار داوطلبان عزیزمان قرار دهیم.

 

 

دانش آموزانی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری رابطه با جهش تحصیلی کسب نمایند میتوانند با
سامانه صدای مشاور تحصیلی از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید


تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب


حتی ايام تعطيل

 

 

 زمان ثبت نام درخواست جهش تحصیلی 96 - 97

 

 

 

جهش تحصیلی چیست و چگونه فرزندتان می توانند جهش تحصیلی داشته باشد؟

 

مدارک لازم برای آزمون ارزیابی هوش

ـ معرفی نامه عکس دار دانش آموز متقاضی جهش تحصیلی که توسط مدیر آموزشگاه تکمیل و ممهور به مهر آموزشگاه شده و همچنین به تأیید معاونت آموزش ابتدایی منطقه مربوطه رسیده باشد.

ـ اصل شناسنامه دانش‌آموز متقاضی جهش تحصیلی و یک برگ تصویر آن.

- کارنامه سال جاری و اصل کارنامه سال گذشته به همراه تصویر آن.

دانش‌آموزانی که از مرحله مدرسه و منطقه را طی کردند به آموزش و پرورش استثنایی شهر خود مراجعه می‌کنند.

پس از آنکه دانش‌آموز در ارزیابی تخصصی امتیاز لازم را کسب کند، با نامه آموزش و پرورش استثنایی به مدرسه مراجعه کرده و می‌تواند در امتحانات پایه بالاتر در شهریور ماه شركت کند.

البته هنوز این مرحله به پایان نرسیده است و شرط طی کردن یک سال، قبولی در امتحانات شهریور در پایه بالاتر است.

مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در خصوص آمار علاقه‌ مندان به جهش تحصیلی در تهران گفت: هر سال حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ نفر برای جهش تحصیلی فرزند خود اقدام می‌کنند و حدود ۵۰۰ دانش‌آموز نیز در آزمون ارزیابی هوش موفق می‌شوند.
مراحل ثبت نام درخواست جهش تحصیلی

مرحله اول : مدرسه

نکته مهم در خصوص جهش تحصیلی این است که در پایه اول ورودی انجام نمی‌شود یعنی دانش‌آموزانی که امسال به کلاس اول می‌روند نمی‌توانند در روند جهش تحصیلی قرار بگیرند.

جهش تحصیلی در پایه میانی صورت می‌گیرد و خانواده‌هایی که فکر می‌کنند فرزندشان دارای استعداد و توانایی است می‌توانند، این موضوع را با مدیر مدرسه مطرح کنند.
البته شرط اصلی مطرح شدن جهش تحصیلی، کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس در کارنامه دانش‌آموز است.

 

مرحله دوم: اداره آموزش و پرورش منطقه

مرحله دوم روند جهش تحصیلی، آموزش و پرورش منطقه است، در این شرایط مدیر مدرسه، معرفی نامه به خانواده برای اداره آموزش و پرورش منطقه می‌دهد.
در این مرحله، معاونت آموزش ابتدایی منطقه، معرفی‌ نامه جهت ارزیابی ذهنی صادر می‌کند که خانواده باید به آموزش و پرورش استثنایی مراجعه کنند.مرحله سوم : آموزش و پرورش استثنایی

برخی افراد فکر می‌کنند که جهش تحصیلی هیچ ارتباطی به آموزش و پرورش استثنایی ندارد و این سوال مطرح می‌شود که چرا دانش‌آموزان متقاضی جهش تحصیلی باید به اداره آموزش و پرورش استثنایی مراجعه کنند.

آموزش و پرورش استثنایی، از آزمونگر‌ها متخصص بهره‌ می‌برد و آزمون‌های استاندارد و تخصصی را برگزار می‌کند.

دانش‌آموزان متقاضی جهش تحصیلی با معرفی‌ نامه به ما مراجعه می‌کنند تا از آنها تست تخصصی هوش بگیریم.

مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران بیان داشت: ارزیابی به صورت خصوصی برگزار می‌شود و در صورتی که بهره هوشی دانش‌آموز بیش از ۱۲۰ باشد، پذیرفته می‌شود.

 


آغاز ثبت نام درخواست جهش تحصیلی از اردیبهشت ماه

 


معاون تشخیص سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از آغاز ثبت نام درخواست جهش تحصیلی از اردیبهشت ماه 96 خبر داد و گفت: جهش تحصیلی از پایه های «دوم به چهارم»، «سوم به پنجم» و «چهارم به ششم» انجام می شود.

مسیر جهش این است که مدیر مدرسه اطلاع رسانی می‌کند و ما سعی می کنیم در اوایل سال یعنی در اردیبهشت ماه انجام دهیم که با سنجش‌های معمول‌مان که اول خرداد ماه آغاز می‌شود، تداخل پیدا نکند.

دانش‌آموز باید در همه دروس نمرات خیلی خوب داشته باشد و یک آمادگی تحصیلی و تست هوش در سازمان آموزش و پرورش استثنایی از او می گیرند.

 میتوان گفت اکثریت خانواده نگرانند که نتوانند این مراحل را به دقت پیگیری کنند ، سامانه صدای مشاور میتواند شما را در تمامی مراحل راهنمایی کند و اطلاعات مورد نیاز در زمینه جهش تحصیلی در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین همزمان با آغاز ثبت نام درخواست جهش تحصیلی ، بهتر است قبل از درخواست ثبت نام از یک مشاور مجرب راهنمایی بگیرید و توانایی های ذهنی فرزند خود را بررسی کنید تا در آینده به علت جهش تحصیلی انجام شده ، مشکلات متعددی برای فرزندانتان به وجود نیاید. زیرا دانش آموزانی که جهش تحصیلی انجام میدهند با همکلاسی های بزرگتر از خود به تحصیل میپردازند و این امر میتواند از لحاظ روحی مشکلات متعددی به وجود بیاورد.

 

 

 

دانش آموزانی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سایر مدارس دارند ، بر روی لینک های زیر کلیک کنند

 

 

 

 

 

 

این روزها خانواده ها برای اینکه فرزندشان پیشرفت بهتری داشته باشد و وقت کمتری برای تحصیل در دوران مدرسه بگذرانند  به دنبال زمان آغاز ثبت نام درخواست جهش تحصیلی هستند.حال  درباره مراحل جهش تحصیلی توضیحی میدهیم.

 

 

اختصاص سهمیه دانشگاه به جانبازان زیر 25 درصد

 

 سهمیه ورود به دانشگاه جانبازان زیر25 درصد