فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته نشده‌اند یا غایب جلسه آزمون بوده‌اند فقط مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی هستند و در صورت درج کدرشته محل‌هایی که نمره آزمون در آن تأثیر دارد، اجازه تایید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنها داده نخواهد شد.

 

 

فرزندان و همسران جانبازان زیر ۲۵ درصد می‌توانند از سهمیه دانشگاهی استفاده کنند.

 

 این مصوبه تنقیحی ماده ۱۰۵ برنامه ششم توسعه در قالب ۵ درصد رزمندگان و مازاد سهمیه ۲۵ درصدی است و این عزیزان هر چه که مازاد ۲۵ درصد باشد را می توانند برای سهمیه ورود به دانشگاه استفاده کنند.

 

 همه ساله ما بین ۱۵ تا ۲۵ درصد سهمیه مازاد در دانشگاه ها داریم و عزیزان زیر ۲۵ درصد و خانواده های آنها می توانند از این سهمیه استفاده کنند.

 

این مصوبه تنقیحی ماده ۱۰۵ برنامه ششم توسعه کشور است که از سوی نمایندگان مجلس اصلاح و تصویب شده است.

 

 

چند سالی است دانشگاه های کشور اقدام به ثبت نام بدون آزمون برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کرده اند در اینجا توضیحی درباره نحوه ثبت نام و شرایط تحصیلی در دانشگاه پیام نور بدون آزمون میدهیم.بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور سراسری لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیز اعلام میشود.

 

ثبت نام بدون آزمون پیام نور در دو مرحله انجام میشود.یکی برای ورودی مهر دیگری ورودی بهمن

 

ثبت نام برای ورودی مهر همانطور که گفتیم بعد از اعلام نتایج کنکورسراسری آغاز میشود

 

زمان ثبت نام کنکور (آزمون) کاردانی به کارشناسی 95 - 96

 

هستن افرادی که میخواهند شرایط ثبت نام كليه دانش‌آموزان شاهد وغير شاهد در مدارس شاهد را بدانند همچنین شرایط و ضوابط خاص این مدارس باعث شده رقابت بین افرادی که شرایط ثبت نام را دارند بالا رفته است. از جمله مزایای این مدارس آن است که هر دانش آموز بر اساس شرایط  کلی که دارد امتیاز بندی میشودو کسانی پذیرفته میشوند که بالاترین امتیازها را کسب کرده باشند.اما ثبت نام برای دانش آموزانی که شاهد نیستند هم امکان پذیر است. مدارس شاهد در نقاط متعددی از تهران و ایران قرار دارند. سامانه صدای مشاور با بررسی شرایط  دانش آموز و امتیازات لازم ، شانس پذیرش آنها در مدارس شاهد را بررسی میکند. و نزدیکترین و بهترین مدارس شاهد را به شما معرفی میکند. افرادی که میخواهند آدرس مدارس شاهد منطقه زندگیی خود را بدانند  میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند تا آدرس دقیق مدارس منطقه ، شمار تلفن ، مدارک لازم جهت ثبت نام ، زمان و شرایط ثبت نام  مطلع شوند.یا در صورتت تمایل  لیستی از تمامی مدارس شاهد شهر خود دریافت کنند. همچنین میتوانید نگرانی های خود را درباره نحوه آموزش این مدارس و بررسی علت اهمیت این مدارس ... برطرف کنید

 

 

 

این روزها خانواده ها برای اینکه فرزندشان پیشرفت بهتری داشته باشد و وقت کمتری برای تحصیل در دوران مدرسه بگذرانند  به دنبال زمان آغاز ثبت نام درخواست جهش تحصیلی هستند.حال  درباره مراحل جهش تحصیلی توضیحی میدهیم.

 


ثبت نام جهش تحصیلی یکی از دغدغه های بزرگ خانواده های عزیزی است که فرزندان باهوشی دارند. این دسته از خانواده ها پیگیر زمان ثبت نام درخواست جهش تحصیلی 96 - 97 هستند. ما میخواهیم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با جهش تحصیلی در اختیار داوطلبان عزیزمان قرار دهیم.

 

 

رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی دارای دو گرایش سخت افزار و نرم افزاراست که البته این دو گرایش در مقطع کارشناسی تفاوت قابل توجهی با یکدیگرندارند.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

 

 

سایت ثبت نام مدارس شاهد

سامانه جامع امور مدارس شاهد و ایثارگران