فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

در این مقاله میخواهیم لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده و توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 

 میخواهیم در این مقاله در رابطه با تاریخ اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 95 - 96 صحبت کنیم.

 

پذیرش دانشجوی بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام دفترچه راهنمای ثبت نام روی سایت در تابستان و پاییز هر سال برای مهر و بهمن آغاز میشود.

میخواهیم در این مقاله ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر کاردانی و کارشناسی همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما بهتراست ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی بدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید.

 

 

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارتت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده وو توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 

 

 

 

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارتت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده وو توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 


برای اطلاع از زمان و شرایط دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی،رشته های تحصیلی،همچنین انتخاب رشته مناسب با توجه به معدل خود واطلاع از دانشگاه های برتر علمی کاربردی میتوانید با سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

 

 

 

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

 

هرساله زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت بود. یکی برای ورودی مهر ماه و دیگری ورودی بهمن ماه. برای هرکدام ثبت نام یکماه زودتر شروع میشد و داوطلبان در مهر یا بهمن ماه وارد دانشگاه میشدند.اما سال 95 بر خلاف تصور عموم، زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در اسفند ماه بود. ثبت نام این دانشگاه از 244 اسفند ماه شروع شد و برای ورودی مهر دانشجو پذیرفت.از آنجایی که این امر کاملا غیرمنتظرانه بود ، بسیاری از داوطلبان از ثبت نام جا ماندند.اکنون بسیاری از داوطلبینن سردرگم هستند و نمیدانند چه زمانی و به چه صورت در این دانشگاه ثبت نام کنند.نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به این صورت است که ابتدا دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را در زمان انتشار مطالعه کنند و ثبت نام را انجام دهند.از آنجایی که داوطلبان بسیاری از شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مطلع نیستند ، سامانه صدای مشاور ثبت نام داوطلبین عزیز را به صورت تلفنی انجام میدهد و کد رهگیری ثبت نام را در اختیار داوطلبین قرار میدهد و در صورت تمایل نتایج ، لیست و آدرسس  دانشگاه های برتر ،انتخاب رشته و دانشگاه را برای شما عزیزان انجام میدهند.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

 

دانشگاه علمی کاربردی یک دانشگاه بدون کنکور میباشد.از مهمترین مزیت های این دانشگاه وجود سهمیه اشتغال،گرایش های متعدد و تعداد بالای مراکز آموزشی آن است.گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران،
بومی بودن و با توجه به صلاحیتهای عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت میگیرد. بدیهی است برای هر یک از
موارد فوق ارایه مستندات مربوط در زمان ثبت نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری میباشد.


روش متمرکز:


در کدرشته محل هایی که پذیرش در آنها به روش متمرکز صورت میپذیرد، با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده
اعلام میگردد.

روش نیمه متمرکز:


در کدرشته محلهایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه یا آزمون عملی دارند، گزینش نهایی داوطلبان به صورت نیمه متمرکز براساس امتیاز کل و از بین معرفی شدگان
چندبرابر ظرفیت درصورت وجود پس از انجام مصاحبه یا آزمون عملی و با توجه به صلاحیتهای عمومی آنان انجام میگیرد.

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سنندج

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت

در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت رشته های فنی و مهندسی در کلیه گرایش ها وجود دارد در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت می توانید کلیه رشته های مهندسی اعم از مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی مواد ( متالوژی) و مهندسی کامپیوتر و IT را نیز پیدا کنید.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی

در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی کشاورزی رشته های مرتبط با امور زراعی، امور دامی ، امور گلخانه ای، منابع طبیعی، دامپزشکی، شیلات ، صنایع غذایی و فراورده های گوشتی را می توان پیدا کرد .


 رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی شامل رشته های متنوع علوم انسانی می باشد. کلیه رشته های مجموعه مدیریت، حقوق، تربیت بدنی و حتی آرایشگری در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی جای گرفته اند به شکلی که اگر کسی قصد تحصیل در رشته های اداری و مدیریتی و بطور کلی رشته هایی که مباحث خواندنی بیشتری را دارند داشته باشد می تواند با تنوع زیاد این رشته ها در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی رو به رو شود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر جزو پرمتقاضی ترین گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی می باشند . کلیه رشته های هنری و زبان های خارجی در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه هنر قرار گرفته اند.

نحوه تحصیل شاغلین در دانشگاه علمی کاربردی

 

شاغلینی که تمایل به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی دارند، میتوانند کد مرتبط با شغل خود را از دفترچه ثبت نام پیدا کنند و در فرم درخواست ثبت کنند. برگزاری کلاس برای دانشجویان شاغل متفاوت است. داوطلبینی که در این زمانه دچار مشکل شده اند یا سوالاتی در زمینه کد مشاغل دارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.


شهریه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

شهریه ثابت دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی بین 360 تا 420 هزار تومان و شهریه متغیر بین 300 تا 500 هزار تومان می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی شهریه ثابت بین 365 تا 425 هزار تومان و شهریه متغیر بین 320 تا 550 هزار تومان می باشد . البته شهریه در هرسال امکان افزایش دارد و ممکن است این مبالغ متغیر باشه.

 

 مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی 

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میپذیرد.ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت هم زمان انجام میشود. برای ثبت نام در مقطع کاردانی معدل دیپلم و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی معدل کاردانی ملاک میباشد.هرچه معدل شما بالاتر باشد شانس پذیرش بالاتری در رشته های پر طرفدار دارید.

همانطور که میدانید رقابت در دانشگاه های بدون آزمون بالاست. اطلاع نیافتن از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج 95 - 96، نحوه انتخاب رشته درست در این دانشگاه همچنین انتخاب بهترین رشته بر اساس معدل میتواند شما را دچار مشکل کند.سامانه صدای مشاور به صورت تلفنی تمامی سوالات شما را در  زمینه دانشگاه علمیی  کاربردی پاسخگو خواهد بود.

 

مطالب مرتبط :

 

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده وو توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بابل 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود.

 

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سبزوار 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارتت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده وو توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 

 


برای اطلاع از زمان و شرایط دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی،رشته های تحصیلی،همچنین انتخاب رشته مناسب با توجه به معدل خود واطلاع از دانشگاه های برتر علمی کاربردی میتوانید با سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

 

 

 

  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سبزوار 95 - 96

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

هرساله زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت بود. یکی برای ورودی مهر ماه و دیگری ورودی بهمن ماه. برای هرکدام ثبت نام یکماه زودتر شروع میشد و داوطلبان در مهر یا بهمن ماه وارد دانشگاه میشدند.اما سال 95 بر خلاف تصور عموم، زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در اسفند ماه بود. ثبت نام این دانشگاه از 244 اسفند ماه شروع شد و برای ورودی مهر دانشجو پذیرفت.از آنجایی که این امر کاملا غیرمنتظرانه بود ، بسیاری از داوطلبان از ثبت نام جا ماندند.اکنون بسیاری از داوطلبینن سردرگم هستند و نمیدانند چه زمانی و به چه صورت در این دانشگاه ثبت نام کنند.نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به این صورت است که ابتدا دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را در زمان انتشار مطالعه کنند و ثبت نام را انجام دهند.از آنجایی که داوطلبان بسیاری از شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مطلع نیستند ، سامانه صدای مشاور ثبت نام داوطلبین عزیز را به صورت تلفنی انجام میدهد و کد رهگیری ثبت نام را در اختیار داوطلبین قرار میدهد و در صورت تمایل نتایج ، لیست و آدرسس  دانشگاه های برتر ،انتخاب رشته و دانشگاه را برای شما عزیزان انجام میدهند.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سبزوار

 

دانشگاه علمی کاربردی یک دانشگاه بدون کنکور میباشد.از مهمترین مزیت های این دانشگاه وجود سهمیه اشتغال،گرایش های متعدد و تعداد بالای مراکز آموزشی آن است.گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران،
بومی بودن و با توجه به صلاحیتهای عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت میگیرد. بدیهی است برای هر یک از
موارد فوق ارایه مستندات مربوط در زمان ثبت نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری میباشد.


روش متمرکز:


در کدرشته محل هایی که پذیرش در آنها به روش متمرکز صورت میپذیرد، با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده
اعلام میگردد.

روش نیمه متمرکز:


در کدرشته محلهایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه یا آزمون عملی دارند، گزینش نهایی داوطلبان به صورت نیمه متمرکز براساس امتیاز کل و از بین معرفی شدگان
چندبرابر ظرفیت درصورت وجود پس از انجام مصاحبه یا آزمون عملی و با توجه به صلاحیتهای عمومی آنان انجام میگیرد.

 

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سبزوار

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت

در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت رشته های فنی و مهندسی در کلیه گرایش ها وجود دارد در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت می توانید کلیه رشته های مهندسی اعم از مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی مواد ( متالوژی) و مهندسی کامپیوتر و IT را نیز پیدا کنید.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی

در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی کشاورزی رشته های مرتبط با امور زراعی، امور دامی ، امور گلخانه ای، منابع طبیعی، دامپزشکی، شیلات ، صنایع غذایی و فراورده های گوشتی را می توان پیدا کرد .


 رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی شامل رشته های متنوع علوم انسانی می باشد. کلیه رشته های مجموعه مدیریت، حقوق، تربیت بدنی و حتی آرایشگری در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی جای گرفته اند به شکلی که اگر کسی قصد تحصیل در رشته های اداری و مدیریتی و بطور کلی رشته هایی که مباحث خواندنی بیشتری را دارند داشته باشد می تواند با تنوع زیاد این رشته ها در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی رو به رو شود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر جزو پرمتقاضی ترین گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی می باشند . کلیه رشته های هنری و زبان های خارجی در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه هنر قرار گرفته اند.

 

 

نحوه تحصیل شاغلین در دانشگاه علمی کاربردی سبزوار

 

شاغلینی که تمایل به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی دارند، میتوانند کد مرتبط با شغل خود را از دفترچه ثبت نام پیدا کنند و در فرم درخواست ثبت کنند. برگزاری کلاس برای دانشجویان شاغل متفاوت است. داوطلبینی که در این زمانه دچار مشکل شده اند یا سوالاتی در زمینه کد مشاغل دارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.


شهریه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

شهریه ثابت دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی بین 360 تا 420 هزار تومان و شهریه متغیر بین 300 تا 500 هزار تومان می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی شهریه ثابت بین 365 تا 425 هزار تومان و شهریه متغیر بین 320 تا 550 هزار تومان می باشد . البته شهریه در هرسال امکان افزایش دارد و ممکن است این مبالغ متغیر باشه.

 

 مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی 

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میپذیرد.ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت هم زمان انجام میشود. برای ثبت نام در مقطع کاردانی معدل دیپلم و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی معدل کاردانی ملاک میباشد.هرچه معدل شما بالاتر باشد شانس پذیرش بالاتری در رشته های پر طرفدار دارید.

همانطور که میدانید رقابت در دانشگاه های بدون آزمون بالاست. اطلاع نیافتن از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سبزوار 95 - 96 ، نحوه انتخاب رشته درست در این دانشگاه همچنین انتخاب بهترین رشته بر اساس معدل میتواند شما را دچار مشکل کند.سامانه صدای مشاور به صورت تلفنی تمامی سوالات شما را در  زمینه دانشگاه علمیی  کاربردی پاسخگو خواهد بود.

 

 

 

 

مطالب مرتبط :

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دزفول 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارتت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده وو توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 

در این مقاله میخواهیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کیش 95 - 96 همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را توضیح دهیم اما ابتدا توضیحی در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی میدهیم تا آشنایی کاملی با این دانشگاه داشته باشید. منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارتت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده وو توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.