فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

 

 

  ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه علمی کاربردی 95 - 96

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

 

 

 

 

منظور از دوره های علمی کاربردی دوره های است که با هدف ارتقا دانش افراد و ایجاد مهارت های لازم وبه فعالیت رساندن استعدادهای نهفته در ایشان تعلیم داده میشود و دانش آموختگان را برای احراز شغل،حرفه و کسب و کار در مشاغل گوناگون آماده کرده و توانایی آنان را برای انجام کاری که به آنها محول شده است تا سطح مطلوب افزایش میدهد.

 

 لینک ثبت نام مشاوره علمی کاربردی

 

 

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 95-96

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 95

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

دانلود دفترچه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دانلود دفترچه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دانلود دفترچه ارشد علمی کاربردی

 

پذیرش دانشجوی بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام دفترچه راهنمای ثبت نام روی ثبت نام در تابستان و پاییز هر سال برای مهر و بهمن آغاز میشود

 

دانشگاه علمی کاربردی یک دانشگاه بدون کنکور میباشد.از مهمترین مزیت های این دانشگاه وجود سهمیه اشتغال،گرایش های متعدد و تعداد بالای مراکز آموزشی آن است.

 

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه ؈نيكي آن‌ها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش و پرداخت مبلغ حدودا 20هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در پذيرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت کنند. بديهي است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب در صورت پذيرفته شدن در آزمون قبولي وي (كان لم يكن) تلقي شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.

 

 لینک ثبت نام مشاوره علمی کاربردی

 

در صورت مشاهده هر گونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب (از قبيل معدل، سهميه و... ) در صورت پذيرفته شدن در آزمون قبولي وي لغو شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد بنابراین حتما در وارد کردن معدل خود دقت به خرج دهید و اگر معدلتان قطعی نشده است عددی را به عنوان معدل وارد کنید که از تخمین بدبینانه برای معدلتان پایین تر باشد.

 

  لینک ثبت نام مشاوره علمی کاربردی

 

لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

 

جهت ثبت نام کنکور 96 کلیک کنید

 

 

ثبت نام در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی

داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي هستند مي توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت کنند

 

  لینک ثبت نام مشاوره علمی کاربردی

 

برای اطلاع از زمان و شرایط دقیق ثبت نام این دانشگاه ،رشته های تحصیلی،همچنین انتخاب رشته مناسب با توجه به معدل خود واطلاع از دانشگاه های برتر علمی کاربردی میتوانید با مشاوران مجرب ما در سامانه صدای مشاور  به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

 

 

جهت ثبت نام کنکور سراسری 96 کلیک کنید 
 
download-1.png
 
konkoor-elmi.png