فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 جهت مشاوره تخصصی ثبت نام المپیاد دانش آموزی کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611
و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.
 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
 
 
المپیاد آزمونی کشوری در سطح دانش آموزان دبیرستانی است که هر ساله در ایران و دیگر کشور ها برگزار می شود.در این آزمون تیمی چن نفره برای شرکت در المپیاد های بین المللی انتخاب می شوند. ، المپیاد در کشور تنها در هفت رشته ریاضی ،فیزیک، شیمی، زیست، کامپیوتر،ادبی و نجوم برگزار می‌شود. المپیاد دانش آموزی توسط مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان برگزار می شود و زیر نظر وزارت اموزش و پرورش اداره میشود.
 

شرایط شرکت در المپیاد دانش آموزی

 
شرایط شرکت در المپیاد، بیشتر شامل شرط معدل است. همچنین فقط دانش آموزان سال دوم و سوم دبیرستان حق شرکت در آزمون المپیاد را دارند. (دانش آموزان سال اول دبیرستان می توانند به صورت آزمایشی در برخی رشته ها شرکت نمایند.) البته المپیاد های فیزیک و ادبی هم فقط دانش آموزان سال سوم میتوانند شرکت کنند. 
معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با بیان اینکه برای شرکت در المپیاد زیست شناسی نیز تنها دانش‌آموزان رشته تجربی در پایه دوم و سوم می‌توانند ثبت نام کنند، گفت: رشته ادبیات برای همه گروه‌ها آزاد است و دانش‌آموزان همه رشته‌های ریاضی فیزیک، تجربی، کاردانش و انسانی می‌توانند در آن شرکت کنند.
 
 

نحوه ثبت نام در المپیاد دانش آموزی

ثبت نام در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی همانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک به دو طریق انفرادی و گروهی امکان پذیر خواهد بود.
فارغ از ثبت نام به صورت انفرادی یا گروهی، تایید صحت اطلاعات و عکس دانش آموز توسط مدیر واحد آموزش الزامی است و مسئولیت بروز هر گونه اختلاف متوجه ایشان خواهد بود.
 
 

توزیع کارت آزمون المپیاد دانش آموزی

 زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از برگزاری اولین آزمون اعلام خواهدشد.
 

امتیاز های المپیاد دانش آموزی

تمامی کسانی که مدال کسب می کنند نخبه حساب می‌شوند و از مزایای بنیاد نخبگان بهره می‌برند. البته مزیای آن‌ها بسته به مدال تفاوت دارد. تمامی آن‌ها می‌توانند همچون دیگر نخبگان از  طرح بنیاد نخبگان برای خدمت سربازی استفاده کنند. مدال‌های طلا از کنکور سراسری معاف هستند. مدال‌های نقره و برنز هم 20 درصد سهمیه در کنکور سراسری دارند.

ورود ثبت نام

ورود

telegramm

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)