فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"
 
 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی
 
برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 
 
و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید
 
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

شرایط کسری خدمت متولدین قبل از سال 72

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح 19 آذر را آخرین فرصت ثبت کسرخدمت ایثارگری متولدان قبل از 72 اعلام کرد.
سازماننظام وظیفه با توجه به بالا رفتن سن جوانان راه کار هایی ارائه داده است جهت کوتاه تر کردن دوران خدمت سربازی یکی ازین راه کارها, کسری خدمت سربازی میباشد.بسیاری از مشمولین خدمت سربازی به دنبال روش هایی هستن که بتوانند دوران خدمت سربازی خود را از این طریق کاهش دهند اما متاسفانه به علت نداشتن اطلاعات کافی در این را ه موفق نمی شوندد .مشمولن میباست اطلاعات کافی در خصوص نحوه گرفتن کسری خدمت و انواع کسری خدمت سربازی و .. را داشته باشند سامانه صدای مشاور با مشاورین متخصص خود راهنما مناسبی برای سوالات مشمولین خدمت سربازی میباشند.

کسری خدمت متولدین قبل از سال 72

در گذشته کسر خدمت برای مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن وجود داشت که با اجرای قانون جدید از 19 آذرماه امسال این کسر خدمت‌ها از رده اعتبار ساقط خواهد شد.
هم اکنون ثبت نام از متقاضیان کسرخدمت ایثارگری در دفاتر پلیس +10 آغاز شده است، متقاضیان از روز گذشته به مدت یک ماه فرصت دارند تا با پرداخت 6 هزار تومان درخواست خود را به ثبت برسانند.
مطابق قانون امسال 20 هزار نفر می توانند از مزیت کسرخدمت ایثارگری استفاده کنند. شرط ابتدایی استفاده از کسرخدمت برای متولدین قبل از 72 نداشتن غیبت است .
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح شرط دیگر استفاده از کسرخدمت‌ برای متولدین سال 72 و قبل از آن را ثبت کردن این کسر خدمت‌ها در یگان‌های نیروهای مسلح اعلام کرد و افزود: والدین این افراد اگر تا قبل از 19 ماه جاری کسر خدمت‌های مربوط به سوابق رزمندگی، ایثارگری یا آزادگی خود را در یگان‌های نیروهای مسلح ثبت کنند فرزندانشان می‌توانند از اینن کسر خدمت‌ها بهره‌مند شوند در غیر اینصورت این کسر خدمت‌ها فاقد اعتبار است.

چند نوع کسری خدمت سربازی داریم؟

مشمولین خدمت سربازی از روش های مختلف و راه های مختلفی می توانند کسری خدمت بگیرند و مدت خدمت سربازی خود را کاهش دهند اما میبایست اطلاعات کافی در خصوص نحوه گرفتن کسری خدمت سربازی داشته باشند سامانه صدای مشاور راهنمای مناسبی برای مشمولین خدمت سربازی میباشد
2.کارکنان وظیفه غیربومی در مناطق امنیتی غیردرگیر، مناطق عملیاتی مناطق محروم و بد آب‌وهوا (کاهش زمان خدمت به ۱۹ ماه) و همچنین خدمت کارکنان وظیفه در مناطق جنگی و امنیتی درگیر (کاهش زمان خدمت به ۱۸ ماه)
3.کسر خدمت جبهه پدر(مشاوره کسری خدمت سربازی جبهه پدر 96)
4.کسری خدمت فرزند
5.کسر خدمت نخبگان؛ کسر به میزان ۲ماه تا کل مدت خدمت
 
 
منبع : ssmt.ir

 افرادی که مشمول خدمت سربازی شده اند و تمامی شرایط پذیرش امریه دارا می باشند قادر خواهند بود که در مدت خدمت سربازی خود به صورت امریه خدمت وظیفه خود را انجام دهند.

براساس قانون خدمت وظیفه عمومی نیروهای مسلح موظف هستند در اجرای اصل (147) قانون اساسی جمهور اسلامی ایران تعدادی از کارکنان وظیفه خود را بنا به در خواست دولت برای امور امدادی،تولیدی ،جهاد کشاورزی ،آموزشی،تحقیقاتی و پژوهشی،بهداشتی و درمانی مشروط به اینکه به آمادگی رزمی نیروهای مسلح آسیبی وارد نیاید در اختیار دولت قرار دهد.دولت می توانداز خدمات کارکنان وظیفه به دو صورت زیر استفاده کنند

الف)به عنوان کارکنان وظیفه برای انجام خدمت دوره ضرورت

ب)به عنوان استخدام تعهد خدمتی

 

شرایط پذیرش امریه شهرداری در سال 96

 


مشمول تمامی شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی را دارا می باشند و درر رشته های مدیریت بازرگانی ،مدیریت مالی،مدیریت دولتی،کامپیوتر،علوم اقتصادی ،مهندسی کشاورزی،حسابداری،بهداشت محیط،علوم اجتماعی،آمار و محیط زیست تحصیل کرده اند و مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد کسب نموده اند قادر خواهند بود برای امریه در شهرداری اقدام نمایند .به این توجه داشته باشید به این علت که میزان پذیرش در ارگان بالا میباشد و شانس زیادی برای پذیرش وجود دارد پیشنهاد می کنیم تمامی رشته ها برای گرفتن امریه به شهرداری مراجعه نمایند .

 

به شما پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی 96 - 97 و رشته های مورد نظر در امریه شهر داری ها و تمامی ارگان هایی که پذیرش امریه دارند با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور صحبت نمایید.در راستای تحقق این امر قادر خواهیدبود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

 

 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

 

اخیرا بعضی استان ها نمیتوانند از تلفن ثابت تماس بگیرند به همین جهت:


تماس با موبایل همراه اول 99225595


پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

ورود ثبت نام

ورود

telegramm

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)