فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 باتوجه به درصدها

 

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور95-96 با توجه به درصدها

 

 

 

 

 خواه ناخواه کنکور سراسری یکی بزرگ ترین اتفاقات سال است وثبت نام کنکور سراسری 96 آغاز جدی این اتفاق بزرگ. با وجود سابقه چندین ساله برگزاری کنکور سراسری در ایران اما هنوز خانواده های زیادی از چند و چون ثبت نام کنکور سراسری 96 اطلاع کامل ندارند.

 

 بنا به اطلاعیه رسمی سازمان سنجش زمان و تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 96 از روز 19 بهمن 95 آغاز می شود و تا 28 بهمن ماه ادامه دارد . البته احتمالا ممکن است باز هم به روال سال های گذشته برای افرادی که از ثبت نام جا مانده اند یک مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 96 در نیمه دوم اسفند قرار داده می شود ولی درخواست اکید داریم اگر قصد ثبت نام در کنکور سراسری 96 را دارید و در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می کنید قبل از بهمن 95 است حتما در ثبت نام اصلی شرکت کنید و منتظر ثبت نام با تاخیر نمانید.

 

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 94 - 95 

 

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 - 96

 

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور رشته تجربی 95 - 96

 

در این سامانه با استفاده از داده‌های سال های گذشته  رشته تجربی این امکان فراهم شده است که متوجه شوید با شرایط شما چه رتبه ای کسب خواهید کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری رشته تجربی پذیرفته خواهید شد.

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور رشته انسانی 95 - 96

 

در این سامانه با استفاده از داده‌های سال های گذشته  رشته انسانی این امکان فراهم شده است که متوجه شوید با شرایط شما چه رتبه ای کسب خواهید کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری رشته انسانی  پذیرفته خواهید شد.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 رشته تجربی

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 - 96 سازمان سنجش

نرم افزار تخمین رتبه کنکور95-96سازمان سنجش