فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

 دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا نیمه دوم مرداد ماه روی سایت سنجش قرار میگیرد،نکته مهم  این است که زمانیکه نتیجه اولیه کنکور سراسری اعلام می گردد، متقاضیان محترم مجاز به انتخاب رشته شده اند نیاز هست با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی شان و با مطالعه و توجه دقیق به مواد و تبصره های دفترچه راهنمای کنکور سراسری به انتخاب رشته بپردازند.

انتخاب رشته آزمون منحصراً اینترنتی انجام می‌گیرد ومتقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، ضرورت دارد بر اساس دستورالعمل‌هائی که متعاقباً اعلام می‌گردد، نسبت به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی یا کد رشته‌های امتحانی مجاز اقدام و از طریق اینترنت نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته مربوط اقدام کنند

برای انتخاب رشته کنکور قبل از هر چیزی باید به کارنامه خودتون توجه کنید.رتبه شما در سهمیه چند شده؟ این رتبه رتبه اصلی شماست و با توجه به اون باید انتخاب رشته کنید

در این مقاله میخواهیم خبر خوشی یه داوطلبان کنکور سراسری بدهیم آن هم آغاز مهلت ویرایش اطلاعات سهمیه 5 درصدی ایثارگران میباشد. بسیاری از داوطلبان نمیدانند این سهمیه چه تاثیری در کنکور سراسری دارد؟ جهت اطلاع از سهمیه 5 درصدی با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. 

 

همواره داوطلبان کنکور سراسری تمایل داشتند شانس قبولی خود در کنکور سراسری را بسنجند، راه های متفاوتی وجود دارد تا بتوان با درصد های احتمالی شانس پذیرش خود را در کنکور سراسری 96 سنجید. یکی از این روش ها استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96 - 97 سازمان سنجش میباشد. جهت استفاده از نرم افزار تخمین رتبه میتوانید از فرم زیر استفاده کنید.

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 - 96 سازمان سنجش

 

کانال تلگرام کنکور تجربی 96

 

 

کنکور کاردانی به کارشناسی هرساله توسط سازمان سنجش برگزار میشود. داوطلبان عزیز برای شرکت در این آزمون باید دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 را مطالعه کنند. کنکور کارشناسی ناپیوسته برای ورود داوطلبان با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برگزار میگردد. چند سال است در تمامی مقاطع پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون شده است ولی همچنان رشته های پر متقاضی مثل پزشکی ، پذیرش با آزمون دارد. در این مقاله میخواهیم همه چیز را در رابطه با کنکور کاردانی به کارشناسی 96 توضیح دهیم.

 

 شمارش معکوس برای کنکور سراسری 96 - 97 ، این رقابت بزرگ شروع شده است و داوطلبین عزیزمان بسیار نگران هستند و میخواهند تلاش چند ساله خود را به ثمر برسانند.کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 در 12 تا 14 تیر ماه منتشر میشود.

 

سیستم آموزشی این دانشگاه امام صادق  ترکیبی از علوم جدید و علوم حوزوی است. هدف از تاسیس این دانشگاه، تربیت دانش‌آموختگانی با توانایی علمی بالا در یکی از رشته‌های نوین دانشگاهی همراه با دانش دینی برای مدیریت کشور در سمت های کلیدی و اصلی جمهوری اسلامی است. این دانشگاه قبل از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، شعبه ی مطالعات مدیریت دانشگاه هاروارد بوده است. به گفته ی محمد رضا مهدوی کنی دانشگاه امام صادق در تلاش است، که به دانشگاه اسلامی و پایگاه علمی و تربیتی جهان اسلام تبدیل شود.

 

گروه آموزشی مهندس خانی با بیش از ربع قرن سابقه ی آموزشی موفق در زمینه ارائه ی خدمات آموزشی و تحصیلی با بهره گیری از برترین اساتید و مشاوران تحصیلی و روانشناسانی که همگی دارای سوابق درخشان و دارای رتبه های برتر کنکور سراسری و المپیادهای علمی هستند در صدد برگزاری دوره های آمادگی کنکور سراسری 96 تحت عنوان پزشکان ، مهندسین و وکلای آینده به صورت تضمینی با تعداد محدودی میباشد.

 

زمان ثبت نام کنکور (آزمون) کاردانی به کارشناسی 96 - 97