فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 - 96 سازمان سنجش

نرمافزار تخمین رتبه کنکور ریاضی 95 - 96 سازمان سنجش

.

نرم افزار تخمین رتبه با توجه به تغییرات حاصله در نحوه اعمال سوابق تحصیلی و مقایسه نمره کل آزمون داوطلبان نسبت به داوطلبان سال قبل و سهمیه بندی داوطلبان آزمون سال جاری تنظیم گردیده است.نرم افزار این امکان را به داوطلب می دهد تا با وضعیت نمره خود که در سال 95کسب کرده است با داوطلبان مشابه در آزمون سراسری سال 1394 پس از انجام تغییرات ازمون سال جاری مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده کند

در این سامانه با استفاده از داده‌های سال های گذشته  رشته ریاضی این امکان فراهم شده است که متوجه شوید با شرایط شما چه رتبه ای کسب خواهید کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری رشته ریاضی  پذیرفته خواهید شد.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور تجربی 95 - 96 سازمان سنجش

 

با توجه به حساس بودن بحث انتخاب رشته کنکور کارشناسی 95  قصد داریم شما ر ا در این امر راهنمای کنیم،برای اینکه بتوانید انتخاب رشته مناسب انجام بدهید و شانس قبولی بیشتری در کنکور داشته باشید میتوانید از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید

در ایننرم افزارشما ابتدا منطقه کنکوری امتحانی خود را علامتگذاری کرده ،سپس رشته تحصیلی خود و رتبه کسب شده را وارد میکنیم،پس از زدن گزینه جست و جو شما میتوانید بیش از 300 رشته رشته و دانشگاه قبولی سال گذشته را مشاهده کنید

برای انتخاب رشته باید به چند نکته توجه داشته باشید:

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 - 96

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور رشته ریاضی 95 - 96

 

در این سامانه با استفاده از داده‌های سال های گذشته  رشته ریاضی این امکان فراهم شده است که متوجه شوید با شرایط شما چه رتبه ای کسب خواهید کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری رشته ریاضی  پذیرفته خواهید شد.

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور رشته انسانی 95 - 96

 

در این سامانه با استفاده از داده‌های سال های گذشته  رشته انسانی این امکان فراهم شده است که متوجه شوید با شرایط شما چه رتبه ای کسب خواهید کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری رشته انسانی  پذیرفته خواهید شد.

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور رشته هنر 95 - 96

 

در این سامانه با استفاده از داده‌های سال های گذشته  رشته  هنر این امکان فراهم شده است که متوجه شوید با شرایط شما چه رتبه ای کسب خواهید کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری رشته هنر  پذیرفته خواهید شد.

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 95 رشته انسانی

 

همان طور که می دانید بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری زمان انتخاب رشته دانشگاه سراسری فرا می رسد.


بعضي از انتخاب هاي انسان نقش حياتي در انتخاب بشر دارد و تقريباٌ سرنوشت او توسط  همان انتخاب ها تعيين  مي شود   كه از آن جمله مي توان انتخاب رشته تحصيلي ،انتخاب شغل ،انتخاب همسر را نام برد . و اين انتخاب ها در زندگي ما اهميّت شاياني دارد . خصوصاٌ انتخاب رشته تحصيلي از آن جهت كه :"انتخاب نادرست رشته تحصيلي سبب افت علمي كشور ،تضييع منابع اقتصادي و انساني ،بي تفاوتي و بي انگيزگي دانشجو[دانش آموز ] نسبت به مسائل اجتماعي و ايجاد اختلالات رواني در زندگي فردي و اجتماعي دانشجو مي گردد.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور95رشته هنر

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور هنر سازمان سنجش95-96

در کنکور امسال تعداد 9هزار و744 نفر در گروه تجربی ، سه هزار و424 نفر انسانی ، ،2هزار و842 نفر ریاضی ، یکهزار و 874 نفر زبان های خارجی و یکهزار و 77 نفر در گروه هنر به مدت دو روز باهم به رقابت می پردازند.ازمجموع کل شرکت کنندگان 65 درصد زن و 35 درصد مرد هستند. 

افرادی که علاقمند به تحصیل در رشته های هنری هستند، به علت ظرافت و حساسیتی که این رشته ها دارند به دقت، حوصله و علاقه ی زیادی نسبت به رشته ی انتخابی خود دارند؛ بنابراین علاوه بر بررسی دقیق علایق، متقاضی تحصیل در این رشته ها باید اطلاعات کافی در زمینه رشته تحصیلی و واحد های پیش رو داشته باشد. در زیر، شاخه های رشته ی هنر را مشاهده می فرمایید که درباره ی واحد های تعدادی از آنها به اختصار توضیحاتی مطرح شده است، امیدواریم که شما را در تصمیم گیری هرچه موفق تر یاری رسان باشد.