فیلم های آموزشی خواجه نصیر

همواره داوطلبان کنکور سراسری تمایل داشتند شانس قبولی خود در کنکور سراسری را بسنجند، راه های متفاوتی وجود دارد تا بتوان با درصد های احتمالی شانس پذیرش خود را در کنکور سراسری 97 سنجید. یکی از این روش ها استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 - 98 سازمان سنجش میباشد. جهت استفاده از نرم افزار تخمین رتبه میتوانید از فرم زیر استفاده کنید.

 

در این مقاله میخواهیم خبر خوشی یه داوطلبان کنکور سراسری بدهیم آن هم آغاز مهلت ویرایش اطلاعات سهمیه 5 درصدی ایثارگران میباشد. بسیاری از داوطلبان نمیدانند این سهمیه چه تاثیری در کنکور سراسری دارد؟ جهت اطلاع از سهمیه 5 درصدی با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. 

 

جهت مشاوره تخصصی مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

وزارت آموزش و پرورش براي تأمين و تربيت بخشی از نيروی انسانی مورد نياز آموزشی خود متناسب با مباني و ارزش های اسلامي و نياز دوره های مختلف تحصيلي در دوره کارشناسی پیوسته برای دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، از میان داوطلبان واجد شرایط دانشجو مي پذيرد. داوطلبان در صورت احراز صلاحیت های عمومي و اختصاصي و ساير شرايط و ضوابط مندرجج در دفترچه راهنما و اطلاعيه های بعدی آزمون، مي توانند پس از انتخاب رشته ادامه تحصيل نمايند

 

 خواه ناخواه کنکور سراسری یکی بزرگ ترین اتفاقات سال است وثبت نام کنکور سراسری 97 آغاز جدی این اتفاق بزرگ. با وجود سابقه چندین ساله برگزاری کنکور سراسری در ایران اما هنوز خانواده های زیادی از چند و چون ثبت نام کنکور سراسری 97 اطلاع کامل ندارند.

 

 بنا به اطلاعیه رسمی سازمان سنجش زمان و تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 97 از روز 19 بهمن 97 آغاز می شود و تا 28 بهمن ماه ادامه دارد . البته احتمالا ممکن است باز هم به روال سال های گذشته برای افرادی که از ثبت نام جا مانده اند یک مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 97 در نیمه دوم اسفند قرار داده می شود ولی درخواست اکید داریم اگر قصد ثبت نام در کنکور سراسری 97 را دارید و در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می کنید قبل از بهمن 97 است حتما در ثبت نام اصلی شرکت کنید و منتظر ثبت نام با تاخیر نمانید.

 

پس از گذشت یکسال طاقت فرسا و پر استرس برای تمامی داوطلبان کنکور سراسری که با پا گذاشتن در مقطع پیش دانشگاهی شروع شده و با ثبت نام در کنکور سراسری 96 ، گذراندن این مسیر پراسترس برای تمامی داوطلبین استارت زده میشود. با برگزاری کنکور سراسری در تیر ماه کمی از این استرس کاسته شد، چرا که تمامی داوطلبین با توجه به اعلام کلید نهایی آزمون و دفترچه آزمون توسط سازمان سنجش توانستند میزان درصدهای خود را که هریک ازدروس محاسبه نمایند و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش میزان حدودی رتبه خود را بدست بیاورند. سازمان سنجش در مرداد ماه 96 اقدام به اعلام نتایج کنکور سراسری 96 نمود و پس از آن داوطلبین در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 شرکت نمودند و توانستند اقدام به انتخاب رشته دانشگاه با توجه به کارنامه خود نمایند.

 

 

به امید آنکه داوطلبین توانسته باشند با دانلود دفترجه انتخاب رشته کنکور سراسری و با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری و کارنامه های قبولی کنکور سراسری که در اختیارتان قرار دادیم ، بهترین انتخاب رشته را متناسب با تراز و رتبه خود انجام داده باشند. حال نوبت به آخرین قسمت مسیر کنکور برای داوطلبان میرسد و آن چیزی جز اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری نیست.

 

 


نتایج نهایی کنکور سراسری 

 

بر مبنا روال سالهای پیشین در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری به احتمال زیاد اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 -97 در نیمه دوم شهریور ماه میباشد که در صورت اطلاع رسانی دقیق سازمان سنجش در رابطه با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 از طریق همین مقاله زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 96 به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

در آمارهایی که سازمان سنجش کشور منتشر کرده است متأسفانه تعداد قابل توجهی از دانشجویان سال اول درخواست تغییر رشته دارند. با توجه به آنچه سازمان سنجش کشوردر اطلاعات داخلی خود اعلام می نماید تعداد این افراد نزدیک به یک سوم کل پذیرفته شدگان است. از طرفی با توجه به محدودیت های سخت گیرانه تغییر رشته در دانشگاه های سراسری و همچنین شرایط کسب رتبه ی آخرین فرد


نرم افزار انتخاب رشته کنکور

 

انتخاب رشته ی دانشگاه های سراسری با تمام پیچیدگی، بسیار ساده است چرا که در انتخاب رشته ی سراسری شما رتبه خود را به خوبی می دانید و می توانید براساس آن، محدوده ی رشته هایی که احتمال قبولی دارید را به دست آورید. پس نگران انتخاب های خود نخواهید بود.

 

نکته مهم که در انتخاب رشته باید به آنها توجه داشته باشید

 

 

 

 

1- هر داوطلب می تواند 150 انتخاب در فرم انتخاب رشته خود اولویت بندی کند. اولویت بندی در پذیرش دانشگاه ها هیچ تاثیری در قبولی شما ندارد وبه همین دلیل در فرم انتخاب رشته ترتیب رشته ها فقط بر اساس علاقه ی داوطلب بایستی تنظیم گردد.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور97رشته ریاضی فیزیک

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری سازمان سنجش97

 

 

ورود ثبت نام

ورود

telegramm