فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

 

دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96

 

 

 

دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96

 

 

دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96

 

 

 

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور ریاضی95-96

 

 

متأسفانه برخی از داوطلبان به جای اندیشیدن به رشته مورد علاقه خود، تمام همت خود را صرف نوعی انتخاب رشته می کنند تا احتمال قبولی آنها افزایش یابد. یعنی درصدد هستند صد رشته انتخابی خود را طوری اولویت بندی کنند که بدون توجه به علاقه خود فقط در یک رشته قبول شوند در صورتی که این تصور خیالی باطل است. به عنوان مثال اگر رتبه کشوری داوطلبی در گروه آزمایشی ریاضی و فنی ۱۰۰ باشد و رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت را به عنوان انتخاب بیستم خود تعیین کند و داوطلب دیگری با رتبه ۱۰۱ همان رشته را به عنوان اولین انتخاب خود تعیین کند داوطلبی که رتبه ۱۰۰را کسب کرده در اولویت قرار می گیرد مگر این که این داوطلب در انتخابهای قبل از انتخاب بیستم خود (عمران دانشگاه علم و صنعت) پذیرفته شود. به همین دلیل توصیه می شود داوطلبان فقط براساس علاقه، توانایی و استعداد خود انتخاب رشته نمایند

 

 

 

مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری 95 - 96

 

 

با نزدیک شدن به ایام اعلام نتایج و انتخاب رشته ی کنکور سراسری ۹۵ سعی داریم خدماتی گستره که اکثر داوطلبان کنکور ۹۵ بتوانند از آن استفاده کنند را برایتان مهیا سازیم تا داوطلبان عزیز از هرگونه مشکل و دغدغه ذهنی بدور باشند و بتوانند با ارامش وبدور از اضطراب و استرس انتخاب رشته که امری بسیار مهم درتعیین سرنوشت و اینده ی شان است داشته باشند.

با توجه به نزدیک شدن به روز هایِ پایانی کنکور و مطرح شدن بحث جذابی به نام انتخاب رشته بر آن شدیم تا با استفاده از بروز ترین سیستم های انتخاب رشته و متود های روان شناسی در این مسیر دشوار به شما کنکوری عزیز کمک کنیم!

 

انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری و آزاد 95

 

 

 

 

میتوانید جهت انتخاب رشته کنکور سراسری

 

و آزاد با سامانه صدای مشاور

 

به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

 

 

عوامل موثر بر انتخاب رشته دانشگاهي

 

برای انتخاب رشته کافی است داوطلب رتبه کل ، رتبه سهمیه ،رتبه خود درزیر گروه ها و در رشته های مختلف به مشاور مربوطه اعلام نمایید و براساس علایق و موقعیت جغرافیایی، بازار کاررشته ها و از همه مهمتر احتمال قبولی داوطلب در رشته های مختلف را دریافت نماید. این نرم افزار  بسیار دقیق و سریع و به روز می باشد.


عوامل متعددي بر انتخاب رشته دانشگاهي تاثير مي‌گذارند. بعضي از اين عوامل به فرد و برخي ديگر به جامعه برمي‌گردند که برخي از مهمترين عوامل موثر در انتخاب رشته تحصيلي و دانشگاه محل تحصيل به شرح زير است. 

 

 

 

 

انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور دانشگاه آزاد 95

 

 

 

 

فردا اعلام نتايج تكميل ظرفيت كنكور 95

 

 

درصدهای رتبه های برتر کنکور

 

 

 

ثبت نام کنکور سراسری 96 | زمان (تاریخ)  ثبت نام کنکور سراسری 96 

 

 

 ثبت نام کنکور سراسری 96