فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 
 
 جهت مشاوره تخصصی راهکار های مفید جهت قبولی در آزمون تیزهوشان 97 98 کافیست
 
با تلفن ثابت با شماره 9099071611 و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.
 
 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
 
 
قبولی در آزمون تیزهوشان یکی از دغدغه‌های والدینی است که فرزندان باهوشی دارند. باهوش بودن فرزندان به معنی نمره بیست گرفتن در کارنامه نمی‌باشد .اشتباهی که اکثر والدین می کنند همین قسمت است. دانش آموزانی که در کارنامه خود نمرات آنها ۲۰ شده ، افراد و دانش آموزان باهوش نیستند. دانش آموزان باهوش، بهتر است بگوییم افراد باهوش دارای ویژگی های خاصی میباشد در مقاله زیر می خواهیم درباره آن توضیحات کامل دهیم.

ویژگی دانش آموزان باهوش

وقتی می‌گوییم یک دانش‌آموز باهوش هست این به معنی است که خلاقیت و استعدادهای دانش آموز نسبت به سایر دانش آموزان بیشتر و قدرت یادگیری بالاتری دارند.بهتر است با یک مثال این مطالب را برای شما شرح دهیم. شما تصور کنید که یک دانش آموز سطح هوشی و یا همان ضریب هوشی بسیار بالا و یک دانش آموز با ضریب هوشی متوسط بخواهند درس ریاضی را یاد بگیرند. دانش آموزان باهوش به سرعت مطلب را فرا گرفته و شروع به استدلال مسئله می‌کنند و دانش آموزانی که ضریب هوشی متوسط دارند( اکثریت دانش آموزان در این رده هوشی هستند) زمان بیشتری برای یادگیری مطلب نیاز دارند.

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم سوال بسیار رایج در بین داوطلبان آزمون تیزهوشان و والدینشان میباشد قبول شدن در یک آزمون جامعه  کاری بسیار سخت می‌باشد و بدون برنامه ریزی  قبلی امکان پذیر نمی باشد. برنامه ریزی درس خواندن به صورت هدفمند میباشد.
چگونه برنامه ریزی کنیم تا در آزمون تیزهوشان پذیرفته شویم؟ جواب سوال بسیار ساده است. اول اینکه باید منابع آزمون تیزهوشان ۹۷ پس از آن نقاط قوت و ضعف خود را در تمامی دروس و تمامی مباحث باید پیگیری کنید. اکنون که نقاط ضعف و قدرت و منابع آزمون را می‌دانید ، برنامه‌ریزی را آغاز کنید. نکته های مهمی که در برنامه ریزی آزمون تیزهوشان وجود دارد ساعت یادگیریی است . ساعت یادگیری برای دانش‌آموزان کاملا متفاوت است. اما از لحاظ روانشناسی صبح ها زمان بهتری برای یادگیری دروس اختصاصی و بعد از ظهر ها زمان بهتری برای یادگیری دروس عمومیی است. داوطلبان شرکت کننده های آزمون تیزهوشان دانش آموزان هستند به علت حضور در مدرسه صبحانه نمی توانم درس بخوانند. فقط روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستند می توانند برایی آزمون برنامه ریزی کنند. می‌توان گفت برنامه‌ریزی هیچ دانش آموزی نمی تواند شبیه دیگری باشد زیرا شرایط و دانش آموزان با یکدیگر متفاوت است. مشاورین سامانه صدای مشاور برای رفع اینن مشکل چاره ای اندیشیدند. برنامه ریزی با مشاوران سامانه صدای مشاور به گونه ای است که دانش آموزان عزیز پس از تماس ساعات خالی خود جهت مطالعه ساعت تفریح و ساعاتت استراحت دانش آموز و... را پرسیده، و برای هر دانش‌آموز به صورت مجزا و جداگانه برنامه‌ریزی می‌کنند. این برنامه‌ریزی می‌توانند به صورت هفتگی و ماهانه باشد. این برنامه به صورت هفتگی و ماهانه باشد برای دانش‌آموزان است اما توصیه ما به شما عزیزان استفاده از برنامه ریزی است هفتگی می باشد اگر در هفته اول موفق به اجرای برنامه نشدید به توانید مشکلات خود را با مشاور مطرح کردند تا در هفته بعدی مشکلات تکرار نشود. مسئله دیگری که در موفقیت برای آزمون سراسری اهمیت دارد انتخاب یک کتاب خوب برای هر یک از دروس میباشد.
بهترین کتاب کتابی است که از سال‌های نزدیک به سوالات آزمون تیزهوشان داشته باشد و یا سوال های آزمون تیزهوشان سال های قبل در آن مطرح شده باشد.
موضوع مورد اهمیت بعدی شرکت در آزمون های آزمایشی می باشد. این آزمونهای دانش آموزان کمک می کنند تا در زمان آزمون مدیریت زمان تمرکز برای سوالات و نحوه نشستن در جلسه آزمون را یاد بگیرم در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دچار استرس نشوند.
لیست کتابهای برتر تیزهوشان و آزمون های برتر بسیار گسترده است. بهتر از دانش آموزان برای انتخاب کتاب نیست مشاور برنامه ریزی خود صحبت کنند تا با توجه به وضعیت مالی خانواده و سطح هوشی دانش آموز بهترین کتاب معرفی کردند. 

بهترین زمان برای شروع مطالعه آزمون تیزهوشان

بهترین زمان برای مطالعه برای آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، پایه چهارم ابتدایی به بعد و برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم، کل دوره متوسطه اول می باشد.دانش آموزانی که این دوره را گذرانده و نگران نباشند زیرا می توانند با یک برنامه ریزی و با کتاب های مناسب و با تلاش بسیار بالا به موفقیت برسند.
جهت مشاهده مقالات در زمینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین اطلاعات زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ و شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ۹۷ و شهریه مدارس تیزهوشان و ... عضو کانال تلگرام تیزهوشان و نمونه دولتی شوید
 

"سامانه مشاوره تلفنی تیزهوشان"
مشاوره دهنده تخصصی برنامه ریزی تیزهوشان
برای تماس با مشاورین ما کافیست از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611
و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم ؟


می‌خواهیم بدانیم چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم . در این مطلب نکاتی را که برای قبول شدن در آزمون تیزهوشان لازم است یادآوری می‌کنیم.

 

 

 

برنامه ریزی برای قبولی تضمینی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 97

 

 

پس از آزمون تیزهوشان والدین به دنبال اعلام نتایج قبول شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 - 97 هستند. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون ها میباشد. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندان متفاوت است.

 

 

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

 

اکنون که آزمون تیزهوشان برگزار شده است، والدین و داوطلبین منتظر تاریخ اعلام نتایج تیزهوشان 96 میباشند. ما در این مقاله میخواهیم نکات لازم برای مدارس تیزهوشان را برسی کنیم.

 

 

 

 

www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان

www.natije.ir

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 اصفهان این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندانن متفاوت است.

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندانن متفاوت است.

 جهت اطلاع از نتایج قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام از سراسر کشور با تلفن ثابت

بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

 

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

میتوان گفت در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزون تیزهوشان ایلام هنوز مشخص نیست، اما میتوان با نگاهی به گذشته این را دریابیم که نتایج آزمون تیزهوشان در تیر ماه اعلام میشود. این موضوع هم همواره ثابت است که نتایج آزمون تیزهوشان پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام میشود. البته این موضوع در حد حدس وو گمان نیست و در صفحه 11 دفترچه ثبت نام تیزهوشان 96 در بند دوم اعلام شده ، فهرست پذیرفته شدگان دبیرستان های دوره اول متوسطه ( هفتم ) و دوره دوم متوسطه ( دهم ) بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی 96 او در اوایل تیر ماه علام خواهد شد. این به این دلیل است که نتایج آزمون تیزهوشان 96 بر آزمون نمونه دولتی تاثیرر  منفی نگذارد.

 

 

اعتراض به آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ایلام ، بسیاری از دانش آموزان یا والدین آنها نسبت به نتیجه آزمون معترض هستند. این دسته از داوطلبین باید در زمانی که اعلام میشود به سایت مراجعه کنند و اعتراض خود را ثبت نمایند. عزیزانی که به هر دلیلی نمیتوانند نتایج آزمون تیزهوشان خود را ببینند و یا اعتراض خود را در سیستمم ثبت کنند ، میتوانندد با سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس بگیرند.

 

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 96 در روزهای 14 و 15 اردیبهشت است. داوطلبان چند روز قبل از روز آزمون باید با مراجعه به سایت ثبت نام ، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 را دریافت کنند . پس از برگزاری آزمون که بصورت کاملا تستی و سوالات بصورت هماهنگ کشوری است ، بین 4 تا 6 هفته بعد ، نتایجج بصورت استانی و توسط سایت تیزهوشان استان ها ، اعلام می شود. در نتیجه اگر در اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 – 97 خود یا فرزندتان به مشکل برخوردید میی توانید با شماره سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و از نتیجه مطلع شوید. همچنین از جایی که بیشتر داوطلبین که در آزمون تیزهوشان ثبت نام کردند در آزمون نمونه دولتی نیز ثبت نام کرده اند، برای اطلاع از تمامی شرایط هر دو آزمون با مشاورین سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

 

سخنی با والدین داوطلبان آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

همه فرزندان برای والدین خود عزیز هستند و این موضوع غیر قابل انکار است. از دیدگاه خانواده ها فرزندانشان باهوش ترین و با استعداد ترین موجود روی زمین است و لایق بهترین آموزش و بهترین مدرسه است. این خواسته خانواده ها بسیار منطقی است اما نباید این نکته را فراموش کنند که هر شخصی طاقت و کشش روحی و ذهنی خاص خود را دارد و خانواده ها نباید روی مسائل فشار روحی زیادی به فرزندان خود وارد کنند.رقابت در این زمون بسیار بالاست و سطح هوشی و استعدادی داوطلبین متفاوت است. ما به همه والدین که دوست دارند فرزندشان در آزمون تیزهوشان شرکت کند توصیه میکنیم که نها را در این آزمون ثبت نام کنند اما اصرار فراوانی بر قبولی آنها نداشته باشند. زیرا این موضوع باعث یجاد استرس و اضطراب بالایی میشود.برای اینکه بتوانید راحت تر سالی که فرزندتان آزمون تیزهوشان را در پیش دارد مدیریت کنیدد می توانید از تجارب گروه مشاوره صدای مشاور در این زمینه استفاده کنید. همچنین جهت دریافت نتایج قبول شدگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 - 97 میتوانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

 

 

مطالب مرتبط :

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 زنجان این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندان متفاوت است.

 

ورود ثبت نام

ورود

telegramm