فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

برنامه ریزی برای قبولی تضمینی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 97

 

 

پس از آزمون تیزهوشان والدین به دنبال اعلام نتایج قبول شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 - 97 هستند. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون ها میباشد. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندان متفاوت است.

 

 

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

 

اکنون که آزمون تیزهوشان برگزار شده است، والدین و داوطلبین منتظر تاریخ اعلام نتایج تیزهوشان 96 میباشند. ما در این مقاله میخواهیم نکات لازم برای مدارس تیزهوشان را برسی کنیم.

 

 

 

 

www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان

www.natije.ir

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 اصفهان این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندانن متفاوت است.

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندانن متفاوت است.

 جهت اطلاع از نتایج قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام از سراسر کشور با تلفن ثابت

بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

 

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

میتوان گفت در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزون تیزهوشان ایلام هنوز مشخص نیست، اما میتوان با نگاهی به گذشته این را دریابیم که نتایج آزمون تیزهوشان در تیر ماه اعلام میشود. این موضوع هم همواره ثابت است که نتایج آزمون تیزهوشان پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام میشود. البته این موضوع در حد حدس وو گمان نیست و در صفحه 11 دفترچه ثبت نام تیزهوشان 96 در بند دوم اعلام شده ، فهرست پذیرفته شدگان دبیرستان های دوره اول متوسطه ( هفتم ) و دوره دوم متوسطه ( دهم ) بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی 96 او در اوایل تیر ماه علام خواهد شد. این به این دلیل است که نتایج آزمون تیزهوشان 96 بر آزمون نمونه دولتی تاثیرر  منفی نگذارد.

 

 

اعتراض به آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ایلام ، بسیاری از دانش آموزان یا والدین آنها نسبت به نتیجه آزمون معترض هستند. این دسته از داوطلبین باید در زمانی که اعلام میشود به سایت مراجعه کنند و اعتراض خود را ثبت نمایند. عزیزانی که به هر دلیلی نمیتوانند نتایج آزمون تیزهوشان خود را ببینند و یا اعتراض خود را در سیستمم ثبت کنند ، میتوانندد با سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس بگیرند.

 

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 96 در روزهای 14 و 15 اردیبهشت است. داوطلبان چند روز قبل از روز آزمون باید با مراجعه به سایت ثبت نام ، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 را دریافت کنند . پس از برگزاری آزمون که بصورت کاملا تستی و سوالات بصورت هماهنگ کشوری است ، بین 4 تا 6 هفته بعد ، نتایجج بصورت استانی و توسط سایت تیزهوشان استان ها ، اعلام می شود. در نتیجه اگر در اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 – 97 خود یا فرزندتان به مشکل برخوردید میی توانید با شماره سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و از نتیجه مطلع شوید. همچنین از جایی که بیشتر داوطلبین که در آزمون تیزهوشان ثبت نام کردند در آزمون نمونه دولتی نیز ثبت نام کرده اند، برای اطلاع از تمامی شرایط هر دو آزمون با مشاورین سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

 

سخنی با والدین داوطلبان آزمون تیزهوشان 96 - 97 ایلام

 

همه فرزندان برای والدین خود عزیز هستند و این موضوع غیر قابل انکار است. از دیدگاه خانواده ها فرزندانشان باهوش ترین و با استعداد ترین موجود روی زمین است و لایق بهترین آموزش و بهترین مدرسه است. این خواسته خانواده ها بسیار منطقی است اما نباید این نکته را فراموش کنند که هر شخصی طاقت و کشش روحی و ذهنی خاص خود را دارد و خانواده ها نباید روی مسائل فشار روحی زیادی به فرزندان خود وارد کنند.رقابت در این زمون بسیار بالاست و سطح هوشی و استعدادی داوطلبین متفاوت است. ما به همه والدین که دوست دارند فرزندشان در آزمون تیزهوشان شرکت کند توصیه میکنیم که نها را در این آزمون ثبت نام کنند اما اصرار فراوانی بر قبولی آنها نداشته باشند. زیرا این موضوع باعث یجاد استرس و اضطراب بالایی میشود.برای اینکه بتوانید راحت تر سالی که فرزندتان آزمون تیزهوشان را در پیش دارد مدیریت کنیدد می توانید از تجارب گروه مشاوره صدای مشاور در این زمینه استفاده کنید. همچنین جهت دریافت نتایج قبول شدگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 - 97 میتوانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

 

 

مطالب مرتبط :

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 زنجان این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندان متفاوت است.

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 سیستان بلوچستان این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندان متفاوت است.

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97 خوزستان این روزها دغدغه بسیاری از والدین در این شهر است. همانطور که میدانید آزمون تیزهوشان جز پر طرفدارین آزمون در مدارس است. اینکه توقع داشته باشیم همه دانش آموزان در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند کاملا غیر منطقی است. زیرا هوش و استعداد فرزندان متفاوت است.

 

ورود ثبت نام

ورود

telegramm