فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

زمان ثبت نام مدارس شاهد

 

 

چه دانش آموزانی اولویت ثبت نام در مدارس شاهد را دارند؟

 

 

 براساس مصوبه ستاد مرکزی شاهد در تاریخ 20 فروردین ماه سال جاری امتیاز بندی دانش آموزان برای ثبت نام براساس اولویت ایثارگری مشخص شده که فرزندان جانبازان با 20 درصد از کار افتادگی، اعصاب و روان یا 20 درصد شیمیایی، فرزندان جانباز تا 49 درصد اولویت دارند.

در این مصوبه 250 امتیاز به خواهر، برادر و نوه شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر اختصاص یافته و این گروه اولویت سوم ایثارگری برای امتیازبندی ثبت نام محسوب می شوند و برای فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی، فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه به ترتیب اولویت چهارم و پنجم ایثارگری و فرزند همسر شهید، جانباز 50 درصد به بالا و آزاده اولویت اول امتیازبندی در نظر گرفته شده است.

اولویت آخر ایثارگری برای امتیازبندی ثبت نام مدارس شاهد را خواهر یا برادرزاده شهید و جانباز بالای 70 درصد و نوه آزاده و جانباز 50 تا 69 درصد برشمرد و گفت: سایر اولویت ها برای امتیازبندی شامل حافظان قرآن، افراد حائر رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه، استان و کشور، افراد حائز رتبه اول تا سوم مسابقات مطالعه و تحقیق دانش آموزان طرح های شاهدمنطقه و استان، فرزندان کارمندان رسمی آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته طرح شاهد و کارمندان شاغل در بنیاد شهید، فرزندان کارمندان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدرسه ایثاگران به استثنای کارکنان شاغل در طرح شاهد، فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته و مامور یا انتقالی به ادارات دیگر، فرزند یا نوه خیر مدرسه ساز و دانش آموزان دارای امتیاز علمی که از طریق معدل یا آزمون ورودی تعیین می شود.

 

 

شرط علمي دانش آموزان پايه ششم : كسب مقياس خيلي خوب در تمامي دروس يا كسب مقياس خوب در حداكثر 2 درس و خيلي خوب در ساير دروس در خرداد ماه 


تبصره : دانش آموزان پايه ششم با اولويت ايثارگري (فرزندان جانبازان 25درصد به بالا) كه حداكثر در3 درس كسب مقياس خوب و مابقي خيلي خوب را در خرداد ماه  كسب نموده اند نيز مي توانند ثبت نام موقت در پايه هفتم در سامانه سجا را انجام دهند.


شرط علمي دانش آموزان پايه نهم : قبول خرداد در پايه نهم با حداقل معدل كل 16 و حداقل نمره سالانه 14 در دروسي كه براي رشته انتخابي در نمون برگ هدايت تحصيلي دانش‌آموز درج شده است.


تبصره : براي دانش آموزان فرزند جانباز در پايه نهم ، با كسب يك نمره كمتر از نمرات تعيين شده نيز مي توانند ثبت نام موقت در پايه دهم را در سامانه سجا را انجام دهند.

 

 

ویژگی های مدارس شاهد نسبت به دولتی

 

 در مدارس شاهد از لحاظ علمی و آموزشی توجه ویژه ای به انتخاب کادر مدارس شده و مدیر و عوامل اجرایی و معلمان و خدمتگزاران همه باید از سطح علمی و اخلاقی خوبی برخوردار باشند و آموزگاران نمره علمی بالایی دارند. همچنین در بحث تربیتی هم 4 ساعت در هفته کلاس های مکمل گنجانده شده است.

 

60 درصد مدارس شاهد هوشمند است

 

در مدارس شاهد از امکانات سخت افزاری بهتری هم برخوردار است و باید بگویم که 13 هزار کلاس درس دارد که 8500 کلاس (60 درصد) هوشمند هستند.

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس

 

شاهد همچنین زمان ثبت نام با سامانه صدای مشاور

 

به شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

نوشتن سوالات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سوالات  

0 #1 mammad 1396-03-08 17:10
قطعا از مدارس نمونه دولتی بهتر نیست ?!!!
ورود ثبت نام

ورود

telegramm

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)