فیلم های آموزشی خواجه نصیر

اعلام زمان برگزاری آزمون‌های لغو شده 6 دانشگاه در تهران

 

 

🔸دانشگاه علامه طباطبایی


دانشگاه علامه طباطبایی قرار است با برگزاری جلسه‌ای در معاونت آموزشی در این خصوص تصمیم‌گیری کند ولی براساس تصمیمات اولیه زمان این آزمون‌ها بلافاصله بعد از آخرین امتحانات خواهد بود.

 

🔸دانشگاه صنعتی امیرکبیر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: به دلیل اعلام رسمی تعطیلی روز سه‌شنبه مورخ 21 دی 1395، تمامی امتحانات که مقرر بود در این روز برگزار شود، با حفظ ساعات اعلام شده،‌ عیناً به روز شنبه 25 دی 1395 منتقل خواهد شد.

 

🔸دانشگاه تهران


دانشگاه تهران نیز اعلام کرد برگزاری کلیه امتحانات تعیین شده در روز سه‌شنبه 21 دی ماه عیناً به یکی از روزهای شنبه تا دوشنبه ۲ تا ۴ بهمن ماه موکول می‌شود. اعلام نمرات امتحانات معوقه طبق مقررات و مهلت تعیین شده شیوه‌نامه اعلام نمرات مصوب شورای آموزشی دانشگاه، از روز 4 دی ماه محاسبه خواهد شد.برنامه زمانی امتحانات معوقه در بازه زمانی اعلام‌ شده، از طریق دانشکده و واحد آموزشی مربوطه اطلاع‌ رسانی خواهد شد.

 

🔸دانشگاه شهید بهشتی


کلیه امتحانات لغو شده دانشگاه شهید بهشتی در روز سه‌شنبه 21 دی ماه در روز شنبه 25 دی ماه برگزار می‌شود.

 

🔸دانشگاه تربیت مدرس


براساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس زمان برگزاری آزمون‌های دروس تخصصی تغییری نخواهد کرد ولی آزمون تربیت مدرسی این دانشگاه به روز 9 بهمن ماه موکول شد.

 

🔸 دانشگاه علم و صنعت


دانشگاه علم و صنعت نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی امتحانات مورخ سه‌شنبه 21 دی ماه 1395 با همان ترکیب زمانی قبلی در تاریخ پنجشنبه 30 دی ماه 1395 برگزار شده و در روال برگزاری باقی امتحانات نیز هیچ تغییری داده نخواهد شد.

 

🔸 دانشگاه آزاد

 
براساس بخشنامه دانشگاه آزاد، تمام امتحانات این دانشگاه از روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه به بعد مطابق برنامه‌ریزی انجام شده برگزار می‌شود

 

 

 

 

جهت اطلاع از آزمون های لغو شده

 

همچنین زمان برگزاری آزمون ها مختلف میتوانید

 

با سامانه صدای مشاور با شماره 9099071611 با تلفن ثابت تماس بگیرید

 

 

نوشتن سوالات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ورود ثبت نام

ورود

telegramm