فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی 96 چیست؟؟

 

امروزه ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از داوطلبین عزیز تمایل دارند شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 96 - 97 را بدانند. آزمون لیسانس به پزشکی دارای یک سری شرایط ثبت نام خاص است که داوطلبین عزیزمان باید از آن ها مطلع باشند. شرایط ثبت نام لیسانس به پزشکی :

 

1-داوطلبین عزیز حتما باید مدرک لیسانس یا پزشکی داشته باشند

2-گروه های درسی ریاضی ، فنی ، تجربی میتوانند شرکت کنند

3-حداکثر سن داوطلبان 25 سال است. ( برای آقایون این سن + مدت خدمت آنها میباشد)

* داوطلبین آقا فقط با کارت پایان خدمت میتوانند در این آزمون شرکت کنند.

4- شرط معدل برای شرکت در این آزمون : دیپلم 18، لیسانس 16 میباشد

5-دارا بودن یکی از مدارک زبان بیان شده الزامیست :

TOEFL (500) ،  IELTS ( 6 ) ، MSRT ( 50 ) ، MHLE 50

 

دانش آموختگان و دانشجويان مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري اعم از دانشگاه­هاي سراسری و آزاد و غيره حق شركت در آزمون را ندارند. 

 

داوطلبین عزیزی که میخواهند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنند، باید تمامی شرایط را داشته باشند. گاهی اوقات در دفترچه ثبت نام لیسانس به پزشکی شرایط جدیدی نیز اضافه میشود، داوطلبین در زمان ثبت نام میتوانند از مشاورین ما در این زمینه اطلاعات کسب کنند تا به اشتباه ثبت نام انجام ندهند.میتوانید برای تماس با مشاوران سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

 شرایط-ثبت نام-آزمون-لیسانس-به-پزشکی

 

مراحل آزمون لیسانس به پزشکی 96


این آزمون در سه مرحله انجام میشود:

1 - آزمون کتبی

در مرحله اول، یک آزمون کتبی بین تمامی داوطلبان برگزار میشود و داوطلبینی که در این ازمون پذیرفته شوند به مرحله بعد راه میابند.

2 - مصاحبه

داوطلبین عزیزی که در مرحله کتبی پذیرفته شده اند دعوت به صاحبه میشوند

3 - ارزیابی فراشناختی

 

 

مواد درسی آزمون لیسانس به پزشکی 96

 

فيزيولوژي نظري (ضريب 3)، ميكروب شناسي شامل باكتري شناسي، ويروس شناسي و انگل شناسي پزشكي (ضريب 3)، آناتومي نظري (ضريب 3)، بيوشيمي نظري (ضريب 2)، بافت شناسي و جنين شناسي نظري (ضريب 2)، ايمونولوژي نظري (ضريب 2)،زبان عمومي(2)، ژنتيك (ضريب 1)، روانشناسي (ضريب 1)، تغذيه (ضريب 1)، فيزيك پزشكي (ضريب 1)، دروس اصول خدمات بهداشتي و بهداشت و تنظيم خانواده (ضريب 1)، دروس اصول اپيدميولوژي و مبارزه با بيماري ها و آمار مقدماتي (ضريب 1)

 

 

 جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 96 - 97 میتوانید با مشاورین ما در سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید. ( تماس از 8 صبح تا 12 شب )

 

 

نوشتن سوالات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ورود ثبت نام

ورود

telegramm

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)