فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

نهایی1

 

کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دوره ثبت نام کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.

قبولی در کارشناسی ارشد آزاد کار سختی نیست ولی همچنان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد اهمیت خود را دارد. مهم نیست در اواخر شهریور هنگام اعلام نتایج جایی قبول شده اید یا خیر ، همین که از رشته و گرایشی که در آن قبول شده اید ناراضی هستید دلیل کافی برای شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزاد مهر و بهمن 96 است.پس در این صورت حتما باید شرایط و ضوابط تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ ارشد آزاد 96 را بدانید.در این مقاله میخواهیم شما عزیزانی که تمایل دارید در بهترین رشته در آزاد پذیرفته شوید راهنمایی کنیم.

 

 

 

همانطور که میدانید قبولی در کارشناسی ارشد آزاد کار سختی نیست ولی همچنان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد اهمیت خود را دارد. مهم نیست در اواخر شهریور هنگام اعلام نتایج جایی قبول شده اید یا خیر ، همین که از رشته و گرایشی که در آن قبول شده اید ناراضی هستید دلیل کافی برای شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزاد مهر و بهمن 96 است.پس در این صورت حتما باید شرایط و ضوابط تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ ارشد آزاد 96 را بدانید.در این مقاله میخواهیم شما عزیزانی که تمایل دارید در بهترین رشته در آزاد پذیرفته شوید راهنمایی کنیم.

 


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با هدف تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری میباشد. دانشگاه های سراسری شامل دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، پردیس های خودگردان ، مجازی ، پیام نور و غیرانتفاعی میباشد. جهت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد میتوانید روی لینک آن کلیک کنید.قصد داریم در اینجا نحوه و شرایطط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 را بررسی کنیم و همچنین نحوه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 را به شما عزیزان آموزش دهیم.

 

 


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 به منظور تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری میباشد. این دانشگاه ها شامل دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، پردیس های خودگردان ، مجازی ، پیام نور و غیرانتفاعی میباشد. جهت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد میتوانید روی لینک آن کلیک کنید.قصد داریم در اینجا نحوه و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ ارشد 96 را بررسی کنیم و همچنین نحوه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 را به شما عزیزان آموزش دهیم.

 

 

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد آزاد 96| زمان (تاریخ) برگزاری آزمون کارشناسی ارشد آزاد 96

 

 

 زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد آزاد 96

 

 

زمان (تاریخ) برگزاری آزمون کارشناسی ارشد آزاد 96

 

جزئیات ثبت نام و برگزاری کنکورهای ارشد و دکتری علوم پزشکی اعلام شد

 

 

 

زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 96

 

 

 

 

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 96 - 97

 

 

 ثبت نام کارشناسی ارشد 96 در نیمه اول دی ماه 95  انجام شد. این آزمون در روزهای 7 و 8 اردیبهشت در سراسر کشور برگزار می شود و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 96 - 97  در روزهای 4 ، 5 و 6 اردیبهشت ماه امکان پذیر میشود. پس از دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان از محل و ساعت برگزاری ازمون همچنین شماره داوطلبی خود اطلاع پیدا میکنند . دریافت و چاپ این کارت و به همراه داشتن آن در روز آزمون برای تمامی داوطلبان الزامی است . در ادامه این مقاله پس از انتشار ، راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 96 را قرار خواهیم داد .