فیلم های آموزشی خواجه نصیر

جهت مشاوره تخصصی فراگیر پیام نور کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.


تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

 

 

 جهت مشاوره تخصصی آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد پیام نور کافیست

 

با تلفن ثابت با شماره 9099071611  و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

در سال جاری دانشگاه پیام نور تصمیم دارد که طبق روال سالهای پیشین هم در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 اقدام به پذیرش دانشجو کرد. ثبت نام 23 مهر آغاز خواهد شد. ثبت نام فراگیر پیام نور با این که همانندثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 97و ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در راستای پذیرش دانشجو در نیمسال اول سال تحصیلی 97 - 96 انجام میپذیرد ولی موجب متفاوت بودن ساختار آزمون و ثبت نام خود ما را بر آن داشت که در این مقاله به طور اختصاصی به زمان نحوه و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 بپردازیم.

 

 


جهت مشاوره تخصصی ثبت نام کارشناسی ارشد 97 کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

 

داوطلبانی که مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده اند و یا تا شهریور 97 مدرک کارشناسی را گرفته و فارغ التحصیل می شوند که تمایل دارند در ثبت نام کنکور کارشناسی 97 - 98 شرکت کنند.جهت ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 ابتدا باید در زمان مقرر به سایت مراجعه کرده و ثبت نام را انجام دهید.ثبت نام در دانشگاه روزانه و شبانه باهم و دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد نیز جداگانه میباشد.


برای ثبت نام در هر یک از گروه های ذکر شده به غیر از دانشگاه های روزانه و شبانه باید جداگانه کد رهگیری ثبت نام خریداری کنند.در این مقاله می خواهیم داوطلبان را برای اطلاع از تمامی مراحل آموزش دهیم..

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور (آزمون) کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 

 

 

شما برای شرکت در آزمون پیام نور پس از اعلام شروع ثبت نام در این سایت میتوانید دفترچه ثبت نام را کاملا مطالعه کرده سپس رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید.سپس منابع مورد نیاز برای آزمون را به دست آورده تا زمان برگذاری امتحان مطالعه کنید

 

شهریه دوره‌های مختلف کارشناسی ارشد

 

 

کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دوره ثبت نام کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.

داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد 96 جهت انتخاب رشته باید به قسمت دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 بروند و پس از دریافت و مطالعه کامل دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد، در زمان مقرر یعنی 20 خرداد ماه جهت انجام انتخاب رشته به سایت مراجعه کنند. بسیاری از داوطلبین زمان کافی برای مطالعه دفترچه انتخاب رشته و بررسی شرایط انتخاب رشته ندارند. سامانه صدای مشاور جهت کمک به این دسته از داوطلبان، با توجه به رتبه قبولی داوطلب، انتخاب رشته داوطلبین را تنها با یک تلفن انجام میدهد. افرادی که تمایل به انتخاب رشته کاملا درست و مناسب رتبه خود دارند، میتوانند با صدای مشاور تماس بگیرند تا انتخاب رشته آنها به صورت کامل انجام شود.

 

این روزها که مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه‌ های سراسری میباشد و به علت حجم بالای مراجعه کننده به سایت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 مهلت انتخاب رشته تمدید شد.

 

حال که زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده است ، داخل دفترچه انتخاب رشته ارشد رشته هایی هستند با نام مجازی ویژه شاغلین که بسیاری از داوطلبان نمیدانند این رشته ها به چه معنی میباشد .ما در این مطلب میخواهیم توضیحی درباره ثبت نام دوره کارشناسی ارشد مجازی ویژه شاغلین 96 - 97 دهیم.

میخواهیم درباره پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 دانشگاه علم و صنعت توضیح دهیم.

 

ورود ثبت نام

ورود

telegramm

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)