فیلم های آموزشی خواجه نصیر

 

 

11

22

جهت مشاوره تخصصی فراگیر پیام نور کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.


تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

 

 

کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دوره ثبت نام کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.

این روزها که مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه‌ های سراسری میباشد و به علت حجم بالای مراجعه کننده به سایت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 مهلت انتخاب رشته تمدید شد.

 

حال که زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده است ، داخل دفترچه انتخاب رشته ارشد رشته هایی هستند با نام مجازی ویژه شاغلین که بسیاری از داوطلبان نمیدانند این رشته ها به چه معنی میباشد .ما در این مطلب میخواهیم توضیحی درباره ثبت نام دوره کارشناسی ارشد مجازی ویژه شاغلین 96 - 97 دهیم.

میخواهیم درباره پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 دانشگاه علم و صنعت توضیح دهیم.

 

داوطلبین عزیزی که میخواهند انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد هنر 96 - 97 انجام دهند باید ابتدا دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد هنر 96 - 97 را مطالعه کنند. داوطلبین عزیزی که زمان لازم برای مطالعه دفترچه انتخاب رشته را ندارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند تا به صورت تلفنی انتخاب رشته آنها انجام شود و یاا  سوالات خود را در این زمینه میتوانید بپرسید.

 

داوطلبین عزیزی که میخواهند انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد کشاورزی و منابع طبیعی 96 - 97 انجام دهند باید ابتدا دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد کشاورزی و منابع طبیعی 96 - 97 را مطالعه کنند. داوطلبین عزیزی که زمان لازم برای مطالعه دفترچه انتخاب رشته را ندارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند تا به صورت تلفنی انتخاب رشته آنها انجام شود و یاا  سوالات خود را در این زمینه میتوانید بپرسید.

 

داوطلبین عزیزی که میخواهند انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد فنی مهندسی 96 - 97 انجام دهند باید ابتدا دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد فنی مهندسی 96 - 97 را مطالعه کنند. داوطلبین عزیزی که زمان لازم برای مطالعه دفترچه انتخاب رشته را ندارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند تا به صورت تلفنی انتخاب رشته آنها انجام شود و یاا  سوالات خود را در این زمینه میتوانید بپرسید.

 

 

داوطلبین عزیزی که میخواهند انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد علوم انسانی 96 - 97 انجام دهند باید ابتدا دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد علوم انسانی 96 - 97 را مطالعه کنند. داوطلبین عزیزی که زمان لازم برای مطالعه دفترچه انتخاب رشته را ندارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند تا به صورت تلفنی انتخاب رشته آنها انجام شود و یاا  سوالات خود را در این زمینه میتوانید بپرسید.

 

 

داوطلبین عزیزی که میخواهند انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد علوم پایه 96 - 97 انجام دهند باید ابتدا دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد علوم پایه 96 - 97 را مطالعه کنند. داوطلبین عزیزی که زمان لازم برای مطالعه دفترچه انتخاب رشته را ندارند میتوانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند تا به صورت تلفنی انتخاب رشته آنها انجام شود و یا سوالات خود را در این زمینه میتوانید بپرسید.